7 лист. 2014

Тиждень розвиваючих занять

З 03.11 по 07.11.2014 в дитячому садку пройшов "Тиждень розвиваючих занять "Мега розумники". В один із цих днів до нас завітало маленьке Левеня від Локо-моко
13 жовт. 2014

День безпеки дитини у дошкільних навчальних закладах

14 жовтня 2014 року в ДНЗ № 155 пройде "День безпеки дитини у дошкільних навчальних закладах".

Передані кошти

Колектив дитячого садку № 155 спільно з батьками зібрали кошти на нужди солдатам в зоні АТО
8 жовт. 2014

Осіннє свято "Барви золотої осені"

В нашому садочку відбулося осіннє свято "Барви золотої осені", де вихованці показали свою майстерність при виконанні пісень, таночків та різноманітних ігор на осінню тематику.

Ярмарок осінній

В дитячому садку відбувся щорічний ярмарок. Кожна група підготувала товар для продажу. Отримані кошти
16 лип. 2014

24 річниця прийняття Декларації про державний суверенітет України

Декларація про державний суверенітет України — документ про проголошення державного суверенітету України. Прийнята Верховною Радою Української PCP 16 липня 1990 року.
2 черв. 2014

День захисту дітей

Відбулося святкування до дня захисту дітей, були проведені "Веселі старти" з елементами футболу. Дітей ознайомили з історією футболу, та елементами гри. Кожен з вихованців зміг продемонструвати свої навички на практиці. Від свята отримали задоволення як учасники змагання так і вболівальники.
25 квіт. 2014

Тиждень безпеки дитини

З 21 по 25 квітня в ДНЗ буде проходить тиждень безпеки дитини.
4 бер. 2014

Cвято 200-річчя Т.Г. Шевченка

Свято проходило в музичній залі за участю дітей старшого і середнього віку, впродовж 30 хвилин. Метою свята було ознайомлення дітей з біографією поета, його творчістю. Був використаний демонстраційний матеріал: його портрети, картини написані письменником, аудіо записи віршів та пісні. Діти були захоплені творчістю Т.Г. Шевченка, та емоційно сприймали інформацію про його нелегку долю. Свято було пізнавальним, в доступній для дітей формі. На святі були присутні батьки. Гості залишилися задоволені.
13 січ. 2014

Розвага "Святки"

Розвага була присвячина зимовим святкам.Зимові святки були одним з найбільш шанованих і улюблених свят слов'янського народу. Починалися вони з святвечора, передодня Різдва - 24 грудня і тривали два тижні до Водохреща - 6 січня (за старим стилем). Новий рік (1 січня) ніби ділив святки на дві половини. Час від Різдва Христового до 1 січня називали «святими вечорами», а від новоліття до Водохреща - «страшними вечорами». Святі вечори - це дні святкування Різдва Христового.