10 трав. 2023

Впровадження гендерної рівності

Впровадження гендерної рівності у сфері освіти
14 черв. 2019

Піратський квест

Розвага "Піратський квест"
20 трав. 2018

Дні цивільного захисту!

В дитячому закладі відбулося навчання по цивільному захисту. Було проведено консультації з вихователями та батьками вихованців. Також здійснили навчання евакуації дітлахів з дитячого садка. Включно з другого поверху - пожежними сходами. З дітьми проводились рухливі та дидактичні ігри на тему "безпека життєдіяльності".
4 груд. 2017

"Якщо ображають дитину"

З метою забезпечення захисту прав та інтересів дітей просимо Вас вжити заходів щодо розміщення у навчальних закладах для дітей інформації про роботу телефонної гарячої лінії "Якщо ображають дитину" Дніпровського обласного центру соціальних служб дл дітей, сім'ї та молоді.
21 жовт. 2016

Осінній ярмарок

19 жовтня в нашому дошкільному закладі відбувся осінній ярмарок. Для дітей та батьків працівники дитячого садка підготували розваги з костюмованими аніматорами, всім бажаючим робили аквагрим, а також виставка осінніх поробок.
21 груд. 2015

Відкриття нової групи "Зірочки"

18 грудня відбулося відкриття нової дев'ятої групи "Зірочки".
27 квіт. 2015

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Протягом тижня з 20 по 24 квітня в дитячому садку пройшов тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. На заняттях дітям в ігровій формі нагадували як поводлитися з побутовими предметами, з рослинами, з ліками. Були проіграні ситуації, що робити коли до тебе підійшла незнайома людина, або дитина побачила незнайомий предмет.
12 бер. 2015

Свято 8 Березня

Наші маленькі, любі артисти вітали мамусь, бабусь, сестричок, вихователів, та всіх жінок зі святом 8 березня
19 січ. 2015

Різдвяні Святки

Провели розвагу Різдвяні Святкина якому малюки знайомились з українськими народними традиціями. Лунали колядки, щедрівки. Народні традиції - це приклад гармонії життя із законами добра і краси. Вони сприяють вихованню таких людських якостей, як толерантність, доброзичливість, повага до старших. Вони є тією доброю основою, на якій зростає національна свідомість
21 лист. 2014

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 17 по 21 листопада 2014 року проходив "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності".