комунальний заклад освіти

"дошкільний навчальний заклад

(ЯСЛА-САДОК) № 155 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ»

ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

14 черв. 2019
Піратський квест
Розвага "Піратський квест"
20 трав. 2018
Дні цивільного захисту!
В дитячому закладі відбулося навчання по цивільному захисту. Було проведено консультації з вихователями та батьками вихованців. Також здійснили навчання евакуації дітлахів з дитячого садка. Включно з другого поверху - пожежними сходами. З дітьми проводились рухливі та дидактичні ігри на тему "безпека життєдіяльності".
4 груд. 2017
"Якщо ображають дитину"
З метою забезпечення захисту прав та інтересів дітей просимо Вас вжити заходів щодо розміщення у навчальних закладах для дітей інформації про роботу телефонної гарячої лінії "Якщо ображають дитину" Дніпровського обласного центру соціальних служб дл дітей, сім'ї та молоді.