Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №155 комбінованого типу" Дніпровської міської ради








Мережа груп

                                    
 

Група раннього віку "Янголята"

Вихователі: Кузакова Галина Валеріївна

                 Буряк Ірина Владиславівна

                    Помічник вихователя: Бабенко Юлія Миколаївна 

 

     

 Група раннього віку "Сонячні зайчики" 

                      Вихователі: Селезень Ольга Вікторівна                 

Помічник вихователя: Селезень Олена Миколаївна

 

 

Група молодшого віку "Капітошка"

Вихователі: Карпенко Анна Юріївна

Помічник вихователя: Іванушкіна Вікторія Вікторівна 

 

           

 

Група середнього віку "Росинка"

Вихователі: Литвиненко Анна Вікторівна

                  Селезень Катерина Анатоліївна

Помічник вихователя: Мельник Любов Дмитрівна

              

Група молодшого віку "Сонечко"

Вихователі: Рудоман Наталія Миколаївна

Помічник вихователя: Коваленко Ірина Вікторівна

 

 

Логопедична група "Бджілки"

Вихователі: Гордієнко Ольга Анатоліївна

                 Нестеренко Людмила Миколаївна

 

 

Группа ЗПР "Веселка"

     Вихователі: Малишенко Тетяна Григорівна

                 Перепелиця Наталія Василівна 

Помічник вихователя: Білан Ірина Володимирівна

 

 

 

             Группа ППР "Світлячки"

Вихователі: Рак Наталія Володимирівна

                 Тарабара Наталія Анатоліївна:

Помічник вихователя: Лисенко Олена Петрівна

Група старшого віку "Зірочка"

                                                                                                                                                                       Вихователі: Рогач Тетяна Олексіївна

                                                                  Цебро Юлія Миколаївна    

                                                Помічник вихователя: Бойко Юлія Сергіївна                          

   

                                                                               

                                         Логопедична група "Промінчики"

                                                                Вихователі: Лячина Олена Миколаївна

                                                                               Червона Олена Миколаївна

Помічник вихователя: Гордієнко Наталія Борисівна

Логопедична група "Чомусики"

                         Вихователі: Ніздрань Оксана Олександрівна

                                          Овчарова Євгенія Вікторівна

                         Помічник вихователя: Радченко Тетяна Василівна