Робочий навчальний план

Дошкільний заклад забезпечений педагогічним та обслуговуючим персоналом згідно зі штатним розкладом.

Дошкільний навчальний заклад працює за Базовим компонентом дошкільної освіти України, який ґрунтується на основних положеннях Міжнародної конвенції ООН про права дитини, Законах України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», інших нормативних актах стосовно дитинства.

В 2021 навчальному році розпочав працювати за програмою розвитку дитини дошкільного віку «Дитина», програмою розвитку дітей дошкільного віку із затримкою психічного розвитку «Віконечко» та комплексною програмою дітей дошкільного віку з аутизмом  "Розквіт".

Відомості

Показники

1.

Мова навчання

українська

2.

Кількість груп усього

група раннього віку

дошкільні

спеціалізовані

3.

Режим роботи груп:

12 годин

4.

Кількість вихованців

5.

Кількість працівників усього

педагогічний персонал

обслуговуючий персонал

Завдання на навчальний рік та оздоровчий період

Дошкільного навчального закладу

(ясла-садок)№155

комбінованого типу

1.  Продовжити роботу над збереженням та зміцненням здоров’я дошкільнят,         формування здорового способу життя, активної життєвої позиції щодо власного     життя та власної безпеки.

2. Спрямувати роботу педагогів на інтеграцію мовленнєвої та природничо-дослідницької діяльності.

3. Активізувати використання ігрових технологій, ігор які більш активно стимулювали б пізнавальну активність, ігрову діяльність та творчість дошкільників.

4. Продовжити роботу з народознавства, акцентувати увагу на патріотичне виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку.