Фотоальбом

Наше свято ми присвячуємо жіночому дню, віддаємо данину любові й захоплення тим, до кого звертаємося в радості і печалі – нашим бабусям, матерям, сестрам – берегиням нашого роду.Любі! Вітаємо вас зі святом. Зичимо здоров’я дзвінкої криниці, хліба запашного з української пшениці, рум’янців від калини, щоб ви були щасливі кожної днини.

Ой весела в нас зима,
Веселішої нема:
Грає срібними зірками,
В’ється синіми димками,
Снігом землю обійма.

Ой струнка ялинка в нас!
Скільки сяє тут прикрас!
Ми зібралися юрбою —
Разом з піснею новою
Рік Новий стрічать!!!

Спішіть, поспішайте!

На ярмарок просим – гуртом завітайте!

Тут щедрі дарунки із саду й городу,

Тут пісня і жарти усім в нагороду.

Мерщій-бо на ярмарок всі поспішайте,

Купуйте, милуйтесь, танцюйте, співайте!

Приїзд студентів з інститута підвищення кваліфікації

Ось і настав радісний, довгоочікуваний і дуже значущий для всіх нас, для нашого дитячого садка №155 день, адже сьогодні відкрили ще одну нову групу «Чомусики». Наші дітки увійшли  у двері свого другого дому, так - так Рідного дому. Народитися нашій новій групі допомогла программа ЮНІСЕФ та Дніпровська міська рада!

До нас в гості завітали студенти з інститута підвищення кваліфікації!!!

Ми – завзяті дітлахи! Будем грати залюбки. Гру розпочинаємо Кроком руш! Рушаємо!

Відкриття групи "Промінчики"!

Як швидко настало прощальне це свято,

Як швидко прийшов розлучатися час,

Чотири ми роки, були разом з вами,

Сьогодні прийшов нам, прощатися час!

Випускний 2017 рік!

Любій мамі на світанні квітку подарую.

З днем святковим привітаю, міцно поцілую.
Хай моя чудова квітка на вікні зростає
І з матусею щоранку сонце зустрічає.

Свято 8 березня 2017 р!

Новий рік 2017!!!

До нас завітав міжнародний благодійний фонд ЮНІСЕФ

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

27 квіт. 2015
Протягом тижня з 20 по 24 квітня в дитячому садку пройшов тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. На заняттях дітям в ігровій формі нагадували як поводлитися з побутовими предметами, з рослинами, з ліками. Були проіграні ситуації, що робити коли до тебе підійшла незнайома людина, або дитина побачила незнайомий предмет.

Свято 8 Березня

Наші маленькі, любі артисти вітали мамусь, бабусь, сестричок, вихователів, та всіх жінок зі святом 8 березня

Всіх вітала група "Веселка"

Різдвяні Святки

19 січ. 2015
Провели розвагу Різдвяні Святки на якому малюки знайомились з українськими народними традиціями. Лунали колядки, щедрівки. Народні традиції - це приклад гармонії життя із законами добра і краси. Вони сприяють вихованню таких людських якостей, як толерантність, доброзичливість, повага до старших. Вони є тією доброю основою, на якій зростає національна свідомість

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 17 по 21 листопада 2014 року проходив "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності".
З дітьми проведені заняття за наступними темами:

·        дитина в спілкуванні з іншими людьми

·        дитина та природа

·        дитина дома

·        здоров’я та емоційне благополуччя дитини

·        дитина на улицях міста

Тиждень розвиваючих занять

З 03.11 по 07.11.2014 в дитячому садку пройшов "Тиждень розвиваючих занять "Мега розумники". В один із цих днів до нас завітало маленьке Левеня від Локо-моко